KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11198533

nr 1119 8533

Etsning

signerad, väg på landsbygd, 21x30

Utrop:

500 kr

måndag 17 juli 2017
kl 19:30:40